Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Patyčių dėžutė

 

Erasmus+ projektas KA1

 

ERASMUS+ KA1 projektas
BESIMOKANTI MOKYKLA — SĖKMINGA MOKYKLA

Projekto aprašymas.

Projekto veiklos ir dalyviai.

Pirmas mobilumas. Istorijos mokytojų kursai Italijoje.

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Lankomumas

•Turinio peržiūrėjimai• : 4110208

BŪSIMŲJŲ GIMNAZISTŲ DĖMESIUI!.


Atsižvelgdami į Sveikatos apsaugos ministerijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) sukeliančio viruso plitimo visuomenėje rekomendacijas, informuojame, kad birželio 29 d. planuoto visuotinio būsimųjų gimnazistų ir jų tėvų (globėjų) susirinkimo nebus.
Nuo birželio 26 d. kviečiame individualiai atvykti ir pasirašyti sutartis. Būtina turėti 8 klasės baigimo pažymėjimą ir mokinio asmens dokumentą.
Sutarčių pasirašymo laikas: 9.00 – 16.00 val.
Direktorė

2% parama

 

argaiv1774

Gerbiami mokinių tėveliai,

„Versmės“ gimnazija šiemet švenčia penkioliktą gimtadienį. Mes džiaugiamės kiekvienu esamu, buvusiu ir būsimu mūsų bendruomenės nariu. Kartu esame daug nuveikę. Ypač dėkojame už nuolatinę paramą gimnazijai, jos dėka mes nuolat atnaujiname kompiuterinę techniką, įsigyjame modernias mokymo priemones, remiame vykdomus projektus. 2015 metais Jūs mus parėmėte 1408,52 Eur. Iš jų įsigijome du projektorius, 122 Eur skyrėme būsimų pirmokų stovyklai „Versmiukai“, 200 Eur – tautinių šokių kolektyvui, kuris dalyvavo bendrame su Muzikos mokykla projekte Italijoje. Likusias lėšas taupome, jas skirsime kompiuterių įsigijimui. Kviečiu ir šiais metais paremti mūsų gimnaziją. Dėkoju už Jūsų gerumą.

Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtinta nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą. Mokykla yra viena iš tokių remiamų organizacijų. Paskirkite savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Tauragės „Versmės“ gimnazijai ir investuokite į savo vaikų ateitį.

„Versmės“ gimnazijos rekvizitai:

Įstaigos kodas 195450571

Tauragės „Versmės“ gimnazija, J. Tumo-Vaižganto g. 10

AB DNB bankas

Sąsk. nr. LT804 010 041 600 020 150

Specialią prašymo formą bei instrukcijas, kaip ją pildyti, galima gauti VMI arba interneto adresu: https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Atsisiusti_forma_pildymui.aspx

Deklaracijas galite užpildyti iki š.m. gegužės 1 d. savo darbovietėje, mokyklos raštinėje arba elektroniniu būdu.

Mes esame pasiruošę padėti Jums užpildyti ir išsiųsti deklaracijas dėl 2 procentų skyrimo mokyklos paramai.

Prašytume Jūsų prisidėti prie mokyklos siekiamybių ir dėkojame už pagalbą.

 

Paieška

Nuotolinis mokymas

•Reklaminis skydelis•

Mūsų partneriai

•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•

Vertimas

Video filmukai