Tauragės „Versmės“ gimnazija

ADRESAS: J.Tumo-Vaižganto g. 10, 72261 Tauragė

Patyčių dėžutė

 

Erasmus+ projektas KA1

Erasmus+ projektas KA2

 

ERASMUS+ KA2 projektas „MOVE“

Pirmas susitikimas
(Porto, Portugalija).

Antras susitikimas
(Paryžius (Asnieres), Prancūzija).

Trečias susitikimas
(Tauragė, Lietuva).

Ketvirtas susitikimas
(Hamburgas, Vokietija).

Penktas susitikimas
(Milanas (Rho), Italija).

Šeštas susitikimas
(Salamina, Graikija).

Lankomumas

•Turinio peržiūrėjimai• : 4182587

GIMNAZISTŲ DĖMESIUI!


2020 m. rugpjūčio 25 d. nuo 10.00 iki 11.00 val. gimnazijos sporto salėje pirmokų lauks UAB ELVA atstovai, kurie pristatys mokyklinius džemperius ir polo marškinėlius su „Versmės“ gimnazijos emblema. Pageidautina turėti 10-15 € avansinį mokestį.

Atnaujintas trečiokų sąrašas

III r klasės mokinių sąrašas

argaiv1291

2020-2021 m. m.

 

Klasės vadovė

 

Pavardė, vardas

Baublys Emilijus

Baziliauskaitė Julija

Biknerytė Berta

Didoraitė Augustė

Dubauskaitė Meda

Gaučas Simas

Jakaitis Gytis

Jankauskaitė Gabija

Jonelytė Greta

Kalkiūtė Eva

Kybartas Rokas

Kiršininkaitė Adrijana

Laugalys Ignas

Laurinaitytė Monika

Meilius Lukas

Mikavičius Adomas

Mirbakaitė Monika

Mockaitis Rokas

Rapalavičiūtė Simona

Simonovaitė Gustė

Šivickis Mykolas

Ūksas Irvydas

Zajančauskas Giedrius

Žukauskas Benas

 

 

 

 

III g klasės mokinių sąrašas

2020-2021 m. m.

Klasės vadovė

 

Pavardė, vardas

Alysas Simas

Bytautaitė Viltė

Dumbliauskaitė Inga

Ivoškis Paulius

Jasaitytė Paulina

Jurgilaitė Miglė

Jurytė Austė

Latvytė Gabija

Linkevičius Naidenas Emilijus

Linkevičiūtė Vestina Kornelija

Mineikytė Vita

Mockutė Eva

Mozeris Titas

Navickaitė Smiltė

Orlingis Nedas

Petraitis Dainius

Pielikytė Laineda

Pocius Dominykas

Sabaliauskas Pijus

Šakytė Gabrielė

Šimkevičius Pijus

Vivirčiūtė Saulė

 

 

 

 

III m klasės mokinių sąrašas

2020-2021 m. m.

Klasės vadovė

 

Pavardė, vardas

Baliutavičiūtė Ugnė

Bumblauskaitė Justė

Cemnalianskis Dalijus

Čepauskas Aironas

Daukšytė Dija

Dragūnas Džiugas

Gendroliūtė Gabija

Girdauskas Eimantas

Ishambetau Martynas

Jankantaitė Adrija

Jankauskaitė Ugnė

Jockutė Vaiva

Jučaitė Ugnė

Kaminskaitė Laura

Kovaliova Kristina

Laucius Ignas

Malinauskaitė Justina

Mikalauskaitė Fausta

Mikonytė Smiltė

Norkaitytė Klaudija

Orentaitė Rūta

Radžius Mindaugas

Sendžikas Ignas

Šeškutė Ugnė

Tamavičiūtė Beata

Trijonytė Ernesta

Visockytė Melanija

 

 

III s klasės mokinių sąrašas

2020-2021 m. m.

Klasės vadovė

 

Pavardė, vardas

Abromaitė Serina

Adomaitytė Gabija

Arštikytė Beatričė

Bubnelytė Meda

Grinius Rigobertas

Jakštaitis Kristupas

Kiupelytė Kamilė

Latvaitis Aironas

Laucius Mantas

Laugalytė Agnė

Liorančaitė Laura

Marčiulaitis Tajus

Martutaitytė Viktorija

Matimaitytė Miglė

Norbutaitė Kamilė

Norkus Kristupas

Noruišytė Iveta

Panaitė Simona

Petrauskaitė Ugnė

Putinaitė Luka,

Savickas Edgaras

Uginčiūtė Ema

Upermonaitė Ina

Viršila Deividas

Zakaravičius Gedgaudas

Ziekytė Patricija

 

 

TB 1 klasės mokinių sąrašas

2020-2021 m. m.

Klasės vadovė

 

Pavardė, vardas

Gudauskas Tadas

Didžionis Nojus

Jokubaitis Rokas

Kančauskis Kajus

Krompcholcaitė Gabija

Leonavičius Evaldas

Martinaitis Daujotas

Sendžikaitė Barbora

Skrodenis Laurynas

Stulginskas Eimantas

Šimašiūtė Deimantė

Vaitkutė Deivina

 

Paieška

Nuotolinis mokymas

•Reklaminis skydelis•

Mūsų partneriai

•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•
•Reklaminis skydelis•

Vertimas

Video filmukai